• טיסות מנהלים פרטיות לכל יעד שתבחר, טיסות מיוחדות ללא זמני המתנה,זמני בידוק מקוצרים מטוסי סילון חדשים ומפוארים !ניתנת האפשרות למעבר בטקלין מצדה. קרא עוד
  • מטוסים להשכרה

    אם אתם מחפשים מטוסים להשכרה, בפורטל המטוסים של ישראל, תמצאו את כל שחיפשתם ויותר מכך. עם שירות שילווה אתכם מתחילת העבודה המשותפת ועד לרכישת המטוס, אתם יודעים שאתם בידיים טובות. קרא עוד
  • השכרת מטוסים

    אם אתם מעוניינים בשירות של השכרת או חכירת מטוס, תמצאו זאת אך ורק בפורטל המטוסים של ישראל! אנשי מקצוע מנוסים ילוו אתכם בכל התהליך, ויספקו לכם את השירות הנפלא של השכרת מטוס לצורך חיסכון בזמן ולהשקעה כספית מיטבית. קרא עוד

מטוס פרטי

 

 

 

זה עשוי לקרות לכולנו: חופשה משפחתית מורחבת, נסיעה חשובה עם החברים, בריחה לנופש זוגי מקורי ורומנטי; מגיע הרגע בו מחפשים מטוס פרטי להשכרה. 

זה עשוי לקרות למעטים מאיתנו: הגיע הזמן לממש חלום ולהתחיל את תהליך ההתעניינות במטוסים פרטיים למכירה, למטרות קנייה של מטוס פרטי להנאה ועסקים כאחד. 

אם זכיתם להיות ממתי המעט המתעניינים ברכישת מטוס פרטי, או אם תרשו לעצמכם להנות מטיסה פרטית במטוס להשכרה, המעמד כשלעצמו מחייב כבוד. 

 

קנייה או השכרה של מטוס פרטי לא חייבת להיות תהליך מייגע ומלחיץ; ניתן לחפש מטוסים פרטיים לרכישה או להשכרה בישראל ולהנות מהתהליך כולו! פורטל "מטוסים" מרכז את כל המידע הנחוץ למציאת מטוסים פרטיים למכירה או להשכרה בישראל, תחת קורת גג אחת! אם תהליך הרכישה או ההשכרה של המטוס הפרטי הוא חד פעמי, הרי שמוטב להנות ממנו כהלכה.

 

פורטל "מטוסים" מציע את מגוון סוגי המידע הנחוצים לביצוע החלטה שקולה במציאת מטוס פרטי להשכרה או למכירה: מלוחות מפורטים, דרך פורומים עדכניים ועד לאתרי מידע חיוניים – הכל בקצות אצבעותיכם!