• טיסות מנהלים פרטיות לכל יעד שתבחר, טיסות מיוחדות ללא זמני המתנה,זמני בידוק מקוצרים מטוסי סילון חדשים ומפוארים !ניתנת האפשרות למעבר בטקלין מצדה. קרא עוד
  • מטוסים להשכרה

    אם אתם מחפשים מטוסים להשכרה, בפורטל המטוסים של ישראל, תמצאו את כל שחיפשתם ויותר מכך. עם שירות שילווה אתכם מתחילת העבודה המשותפת ועד לרכישת המטוס, אתם יודעים שאתם בידיים טובות. קרא עוד
  • השכרת מטוסים

    אם אתם מעוניינים בשירות של השכרת או חכירת מטוס, תמצאו זאת אך ורק בפורטל המטוסים של ישראל! אנשי מקצוע מנוסים ילוו אתכם בכל התהליך, ויספקו לכם את השירות הנפלא של השכרת מטוס לצורך חיסכון בזמן ולהשקעה כספית מיטבית. קרא עוד

מטוס פרטי - מחיר

 

 

 

מטוס פרטי זה מונח שהתרחב מאוד מבחינת מה שהוא מכיל. יש כיום מגוון רחב למדי של נישות ותת קטגוריות בתחום התעופה. ראשית כל יש את ההפרדה בין מטוסים אמתיים לבין אלו שמשמשים למטרות משחק. בתחום המשחק יש גם הפרדה בין מטוסים להטסה בשלט רחוק, לבין תחום משחקי המחשב העוסקים בטיסה וכמובן דגמי המטוסים לבניה בעבודת יד.

 

בתחום של המטוסים האמתיים, יש נישות כגון של מטוסי מנהלים, מטוסים קלים, מטוסי אמבולנס ועוד. כמו כן יש הפרדה בין טיסות במטוסי סילון ייעודיים של עשר מושבים בממוצע לבין טיסות הצ'ארטר שבמובן מסוים הן טיסות לא סדירות ולכן ניתן להגדירן כפרטיות.

 

בתחום של הטיסות הפרטיות של המנהלים, זה כמובן עולם ומלואו שנחשב לנחלתם של חברי האלפיון העליון. מטוס פרטי ניתן למצוא גם להשכרה וגם למכירה. ההשכרה נעשית באמצעות חברות שמוכרות שעות טיסה. כלומר, שוכרים מטוס על צוותו שיכול להיות מוכן להמראה בתוך שעתיים מרגע הקריאה. לקנות מטוס מנהלים זה כבר סיפור של מיליוני דולרים. 

 

תחום התעופה היה מאז ומתמיד מרתק ומעורר השראה. מאז ימי איקרוס ודדלוס תמיד נשאו בני האנוש אל עיניהם אל השמיים וראו ביכולת לעופף בשמיים חוויה מרוממת רוח. מאז ההצלחה להטיס מטוס ממונע ראשון לפני כמאה שנה, עשתה התעופה כברת דרך ששיא השיאים שלה זה הטיסה הפרטית הראשונה לחלל שצפויה להתרחש במהלך השנים בקרובות.

 

סביר להניח כי המשך שיפור הטכנולוגיה יביא להוזלת הטיסות הפרטיות כך שכל אחד יוכל לטוס מתי שבא לו ולאן שבא לו. באיה היסטורית ניתן לראות בבירור כי התעופה מתקדמת הרבה יותר מהר ממה שניתן לצפות. כך שיש סיכוי סביר כי גם בדורנו כבר נזכה לטס בטיסה מסחרית לחלל.