• טיסות מנהלים פרטיות לכל יעד שתבחר, טיסות מיוחדות ללא זמני המתנה,זמני בידוק מקוצרים מטוסי סילון חדשים ומפוארים !ניתנת האפשרות למעבר בטקלין מצדה. קרא עוד
  • מטוסים להשכרה

    אם אתם מחפשים מטוסים להשכרה, בפורטל המטוסים של ישראל, תמצאו את כל שחיפשתם ויותר מכך. עם שירות שילווה אתכם מתחילת העבודה המשותפת ועד לרכישת המטוס, אתם יודעים שאתם בידיים טובות. קרא עוד
  • השכרת מטוסים

    אם אתם מעוניינים בשירות של השכרת או חכירת מטוס, תמצאו זאת אך ורק בפורטל המטוסים של ישראל! אנשי מקצוע מנוסים ילוו אתכם בכל התהליך, ויספקו לכם את השירות הנפלא של השכרת מטוס לצורך חיסכון בזמן ולהשקעה כספית מיטבית. קרא עוד

ניסים גלאם

 

 

 

ניסים גלאם, יזם מסוג אחר. בעידן הדיגיטאלי, שבו הכול נסב סביב אפליקציות, סטארט אפים, הי טק וגאדג'טים, תמיד יפה לראות כי יש עדיין אלטרנטיבות אחרות. שגם לתעשייה הישנה והטובה יש עדיין תקומה ותקווה. מלבד העובדה כי מדובר על סיפור הצלחה בתחום עיסוק בעולם האמתי והלא וירטואלי, הרי שמדובר במי שעל פניו אין לו כל נתונים בסיסיים לניהול. 

 

מר גלאם החל את דרכו בחיים כנהג שכיר בחברה שמתמחה בשינוע מטענים מורכבים. הוא התמחה בשינוע והובלה של  זכוכית לתעשייה. במשך 13 שנה, פחות או יותר מאז  השחרור משירות צבאי סדיר, הוא העניק שירות מסור ומקצועי ללא רבב לאותה חברה. בשנת 2007 הוא החליט לצאת לדרך חדשה ולהיות עצמאי לכל דבר ועניין. 

 

השאלה הראשונה בדרך לעצמאות הייתה לאיזה תחום לנסות לחדור? שכן, כאשר אין עודפי מזומנים לטובת הקמת עסק אין פריבילגיה ששמורה ליזמים שכל הזמן משקיעים במגוון תחומים עד שבסוף מצליחים. הגם שבהי טק כאשר מצליחים אז התשואה היא במאות אחוזים. במקרה ש לתחומים בעולם האמתי, התשואה קטנה והעבודה השוטפת הרבה יותר סיזיפית. הפור נפל בסופו של יום על תחום אספקת שירותים טכניים ומכאניים למלגזות. הבחירה נפלה בגלל שניסים גלאם זיהה חולשה בשוק. 

 

האבחון שלו התגלה כנכון ומדויק ועד  מהרה העסק החל לתפוס תאוצה ולהתפתח במהרה. מנקודת התחלה של 5 עובדים שכולם בני שמפחה, עד מהרה העסק צמח למצב של העסקת 15 עובדים שכירים. סל השירותים גדל אף הוא אל עבר תחומי הקניה והמכירה של המלגזות. כמו כן מר גלם פיתח מודל ייחודי של השכרת והחכרת מלגזות. הפריצה הגדולה אל הליגה של הגדולים התרחשה באמצעות רכישת או השגת זיכיון היבוא של מותג קלארק שנחשב לשם דבר בקנה מידה עולמי.

 

כיום העסק שבראשו עומד מר גלאם, שהוקם  בשנת 2007, כבר מוביל את ענף המלגזות ברמה הארצית. מיטב הגופים הגדולים, כגון התעשיות הביטחוניות, מפעלי התשתית המובילים ועוד, כולם נמנים על לקוחותיה הנאמנים והמרוצים של חברת ג'נרל, השם של החברה שבראשה הוא עומד ושאותה הוא מוביל בגאון.